Skip to content

Videoreference

V našich videích najdete širokou škálu malířských a natěračských prací, které jsme vykonali pro naše spokojené zákazníky. Bez ohledu na to, zda potřebujete nový nátěr pro svou domácnost, kancelář nebo komerční prostor, naše tým zkušených profesionálů vám poskytne vysokou úroveň odbornosti a péče.

V čem jsme dobří?

poctivé řemeslo

Jsme vyškolení malíři a malířskému řemeslu se věnujeme již od mala.

Kvalitní barvy

Doporučíme pouze osvědčené barvy vhodné pro vaše zdi.

Šetříme peníze, ne vrstvy

Počty nejsou vše. Vždy naneseme optimální počet vrstev barvy.

Po sobě uklidíme

Pokaždé po sobě precizně uklidíme a umyjeme pracovní místo.

FAQ

Připravili jsme pro Vás odpovědí na nejčastější dotazy.

Naše pracovní doba je takřka neomezená, standardně jsme k zastižení po celý týden včetně víkendů od osmi hodin ráno do devíti hodin večer. Kontaktní informace najdete na našem webu.

Pokud si najdete jiný program, celé malování se může uskutečnit bez vaší přítomnosti. Pokud budete klidnější, když budete poblíž, samozřejmě toto rozhodnutí respektujeme. Z ryze praktického hlediska však vaše přítomnost není po předchozí vzájemné dohodě nutná.
Máme vlastní osvědčené a efektivní postupy, kterých se držíme a které aplikujeme. Když na to přijde, ani zde se nemusíte o nic starat a vše můžete nechat zcela v naší režii. I toto však jistě bude součástí naší dohody před malováním.
Oprava veškerých nerovností, děr a prasklin je před malováním velmi žádoucí. V opačném případě to může mít negativní vliv na vzhled finální výmalby. Pokud si ale na tyto opravy netroufáte, nebo na ně nemáte čas, nic se neděje – i tyto vícepráce hravě zvládneme a vyřešíme za vás.
To bohužel nemůžeme dopředu říct. Není v tom v žádném případě snaha o nesmyslné účtování barvy navíc, vždy se řídíme tím, odvést tu nejlepší práci. Ze zkušeností však můžeme říct, že ve většině případů je zapotřebí aplikovat minimálně dvě vrstvy barvy pro perfektní krytí.
Chápeme že po malování se obvykle bez umytí oken neobejdete a chcete mít celý byt znova jako ze škatulky. Z hlediska dokonalého proschnutí malby však doporučujeme po malování alespoň týdenní odklad této činnosti.
Ani zde vám bohužel nemůžeme dát jednoznačnou odpověď. Záleží jak a jakým způsobem jsou prostory využívané. Trvanlivost samotných barev také nelze jednoznačně určit, záleží tedy spíše na vzhledu a stavu. Rozumný a udržitelný interval pak podle nás může být cca 5 let.