Skip to content

Malování komerčních prostor

Liberec | Mladá Boleslav | Jablonec n. N. | Turnov

Malování komerčních prostor

Naše rodinná firma se zabývá nejen malováním  bytů a domů, ale také veškerých komerčních prostor, jako jsou obchody, prodejny, restaurace, bistra, kavárny, kanceláře a skladovací prostory. Příjemné a čisté prostředí je nezbytné nejen pro dobrý pocit vašich zákazníků, ale také pro vaše zaměstnance a vás samotné. Můžeme vám tedy nabídnout profesionální, bezvadnou a hlavně rychlou výmalbu veškerých těchto prostor s minimálním možným dopadem na provoz a otevírací dobu. Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a napište nebo zavolejte si o nezávaznou cenovou nabídku – pro vaši spokojenost uděláme maximum.

Běžně natíráme:

poctivé řemeslo

Jsme vyškolení malíři a malířskému řemeslu se věnujeme již od mala.

Kvalitní barvy

Doporučíme pouze osvědčené barvy vhodné pro vaše zdi.

Šetříme peníze, ne vrstvy

Počty nejsou vše. Vždy naneseme optimální počet vrstev barvy.

Po sobě uklidíme

Pokaždé po sobě precizně uklidíme a umyjeme pracovní místo.

Průběh malování komerčních místnosti

1
2
3
4
Prohlídneme si pokoje a nabídneme férovou cenu
Zakryjeme a připravíme prostory pro malování
Připravíme a vymalujeme potřebné plochy
Poctivě po sobě uklidíme 🙂

FAQ

Připravili jsme pro Vás odpovědí na nejčastější dotazy.

Naše firma se specializuje na malování různých komerčních prostor, včetně obchodů, restaurací, kaváren, kanceláří, prodejen a skladovacích prostor.

Doba trvání malování komerčních prostor se liší v závislosti na jejich velikosti, stavu a požadavcích zákazníka. Snažíme se provádět práce co nejrychleji a s minimálním rušením provozu.

Pro více informací o cenách a dostupnosti našich služeb pro malování komerčních prostor nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku a další potřebné informace.

Pro konzultaci ohledně malování komerčních prostor nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu +420 703 646 114 nebo e-mailu info@bratrimaliri.cz . Jsme připraveni vám pomoci s obnovou vzhledu vašich komerčních prostor pro vaše zákazníky a zaměstnance.