Skip to content

Malování bytů

Liberec | Mladá Boleslav | Jablonec n. N. | Turnov

Výmalba bytů

Malování a natírání všeho druhu je pro nás rodinou tradicí a denním chlebem. A výjimkou není ani výmalba bytů, ba právě naopak. Nepočítaně zkušeností, nejlepší barvy a materiály, poctivý přístup k práci a láska k tomuto krásnému řemeslu nám přinesla celou řadu spokojených zákazníků. Pokud máte i vy zájem o naše služby, nebo vás zajímají detaily, budeme rádi když se nám co nejdříve ozvete a doladíme spolu všechno potřebné. Ušetříte čas, peníze a spoustu námahy nejen se samotným malováním – my všechno připravíme a uklidíme za vás. A to vše v prvotřídní kvalitě, v rekordním čase a za fantastické ceny

Proč se obrátit právě na nás?

poctivé řemeslo

Jsme vyškolení malíři a malířskému řemeslu se věnujeme již od mala.

Kvalitní barvy

Doporučíme pouze osvědčené barvy vhodné pro vaše zdi.

Šetříme peníze, ne vrstvy

Počty nejsou vše. Vždy naneseme optimální počet vrstev barvy.

Po sobě uklidíme

Pokaždé po sobě precizně uklidíme a umyjeme pracovní místo.

Jak probíhá malování bytů?

Když se rozhodnete pro malování s naší firmou, otevíráte dveře kvalitě a profesionálnímu přístupu. Naše společnost se specializuje na precizní provedení každé fáze procesu, aby váš domov získal dokonalý vzhled, který si zasloužíte.

Příprava prostoru a nábytku

Při přípravě prostoru nejprve přesuneme veškerý nábytek a zařizovací předměty, aby byl prostor volný. Poté přikryjeme nábytek a podlahu fóliemi a upevníme je krepovými lepenkami, aby byly chráněny během práce.

Příprava povrchu

Následuje příprava povrchu, kde odstraňujeme zbytečné hmoždinky, skobičky, a pokud je potřeba, i starou malbu a tapety. Poté aplikujeme jednonásobný penetrační nátěr, abychom zajistili lepší přilnavost.

Opravy a úpravy

Po přípravě povrchu provádíme drobné opravy, jako jsou vyplnění spár a rohů akrylovým těsněním a použití štuků nebo sádrové stěrky. Poté následuje druhé nanesení penetračního nátěru pro dokonalý výsledek.

Malování

Při malování nanášíme dvě vrstvy bílé nebo tónované barvy. Pečlivě kontrolujeme každou vrstvu a odstraňujeme případné nečistoty, abychom dosáhli dokonalého výsledku.

Úklid

Po dokončení prací se přistupuje k úklidu, kde odstraňujeme ochranné fólie a lepenky a provádíme základní nebo komplexní úklid včetně mytí oken podle potřeby.

Likvidace odpadu a předání

Po dokončení práce se staráme o likvidaci veškerého odpadu. To zahrnuje jeho odvoz a následné zpracování, abychom zajistili ekologické a odpovědné řešení odpadových materiálů.

Máte v plánu osvěžit své prostory?

Oživte své prostory novou barvou a udělejte z nich místo, kde se budete cítit opravdu doma.

Řekli o nás na Googlů

Petr Černohouz
Petr Černohouz
2024-04-13
Eva Rambouskova
Eva Rambouskova
2024-02-16
Ráda bych poukázala na skvělou práci a charakter této firmy, jež mi pomohla učinit z mého bytu opět příjemný a útulný domov. Pánové, velké podékování a přání spousty dalších úspěšných let. Vaše kolej vás vede přímou cestou k uznání a respektu ve vašem oboru.
Nikola Stejskalova
Nikola Stejskalova
2024-02-14
Velmi doporučuji tuto firmu.Kvalitní a rychlá práce, moc děkuji!Určitě se na Vás ještě obrátím 👍🏻
Jiří Lesák
Jiří Lesák
2024-01-30
ROMAN HAVEL
ROMAN HAVEL
2024-01-30
Dlouholeté zkušenosti v tomto oboru, sbirané už od dětství ve stopách jejich otce, osobní nasazení, píle, smysl pro kvalitně odvedenou práci, odpovědnost, spolehlivost a férový přístup, to vše dělá z firmy bratří KAŠÍKŮ partu pracantů jak má být, s laťkou posazenou velmi vysoko. VYMALOVALI byt můj, byt mojí ženy i spoustě mých přátel a známých. ČIŠTĚNÍ koberců a interiérů aut už mohu jen přidat jako třešničku na dortu. DOPORUČUJI A PALEC ZVEDÁM NAHORU!!!!
Dagmar Kubalkova
Dagmar Kubalkova
2024-01-30
Kašíkovy velmi doporučujeme. Co slíbili, splnili k naší naprosté spokojenosti. Spolehlivost, poctivost, slušnost a výborná kvalita. Nejlepší malíři!
Silvie Nedomlelova
Silvie Nedomlelova
2023-08-25
Výborní, skvělé jednání, poctivá práce.👍
Josef Kříž
Josef Kříž
2023-07-17
Není co řešit, jak už napsali jiní. Tato parta odvádí práci na jedničku a navíc se nespokojí jen s prostou výmalbou, ale aby finále bylo dokonalé a dle jejich standardu, opravují různé detaily po předchozích řemeslnících.
Iva Prudlova
Iva Prudlova
2023-05-22
Jedině v superlativech se dá hovořit o Bratřích malířích. Ve starém domku udělali zázraky. Ošetřili praskliny i plísně. Navrhli řešení optického srovnání křivých zdí i prevence ušpinění velmi zatěžovaných částí stěn. Nejen že po sobě každý den pěkně uklidili, ale vyčistili starou sedačku - vypadá jako nová - a silně znečištěný koberec z chodby. Dřeli od rána do večera a na jídlo si vyčlenili minuty. A přitom byli milí, zdvořilí a usměvaví. Rodiče musejí být na takové Bratry pyšní. A my, důchodci z Pertoltic pod Ralskem, DĚKUJEME A DOPORUČUJEME!
Iva Švecová
Iva Švecová
2023-02-13
Rychlost, preciznost, spolehlivost, vše na jedničku, mohu jen doporučit. Lepší malíře jsem ještě neměla, a ještě po sobě dokonale uklidí.

Ceník malířských prací

Malířské práce cena za m2 (včetně materiálu).

Popis práce
Cena
Zakrývání
v ceně zakázky
Stěrkování – oprava zdí
od 32,-/m2
Oprava prasklin akrylátem
v ceně zakázky
Penetrace
od 12,-/m2
Malování – bílá barva
od 42,-/m2
Malování – barevné stěny ( dle sytosti )
od 55,-/m2
Malování – omyvatelné nátěry
od 72,-/m2
Škrábání zdí
od 36,-/m2
Úklid po malování
na domluvě dle rozsahu

Uvedené ceny jsou pouze orientační. Cena se určí vždy po prohlídce zakázky ( zdarma ). Vždy závisí na rozsahu a stavu nemovitosti. 

Nejčastější dotazy

Připravili jsme pro Vás odpovědí na nejčastější dotazy.

Naše pracovní doba je takřka neomezená, standardně jsme k zastižení po celý týden včetně víkendů od osmi hodin ráno do devíti hodin večer. Kontaktní informace najdete na našem webu.

Pokud si najdete jiný program, celé malování se může uskutečnit bez vaší přítomnosti. Pokud budete klidnější, když budete poblíž, samozřejmě toto rozhodnutí respektujeme. Z ryze praktického hlediska však vaše přítomnost není po předchozí vzájemné dohodě nutná.

Máme vlastní osvědčené a efektivní postupy, kterých se držíme a které aplikujeme. Když na to přijde, ani zde se nemusíte o nic starat a vše můžete nechat zcela v naší režii. I toto však jistě bude součástí naší dohody před malováním.

Oprava veškerých nerovností, děr a prasklin je před malováním velmi žádoucí. V opačném případě to může mít negativní vliv na vzhled finální výmalby. Pokud si ale na tyto opravy netroufáte, nebo na ně nemáte čas, nic se neděje – i tyto vícepráce hravě zvládneme a
vyřešíme za vás.

To bohužel nemůžeme dopředu říct. Není v tom v žádném případě snaha o nesmyslné účtování barvy navíc, vždy se řídíme tím, odvést tu nejlepší práci. Ze zkušeností však můžeme říct, že ve většině případů je zapotřebí aplikovat minimálně dvě vrstvy barvy pro perfektní
krytí.

Chápeme že po malování se obvykle bez umytí oken neobejdete a chcete mít celý byt znova jako ze škatulky. Z hlediska dokonalého proschnutí malby však doporučujeme po malování alespoň týdenní odklad této činnosti.krytí.

Ani zde vám bohužel nemůžeme dát jednoznačnou odpověď. Záleží jak a jakým způsobem jsou prostory využívané. Trvanlivost samotných barev také nelze jednoznačně určit, záleží tedy spíše na vzhledu a stavu. Rozumný a udržitelný interval pak podle nás může být cca 5 let.

Naše odborné malířské práce pro váš interiér jsou zde!
Kontaktujte nás a dopřejte svým pokojům nový nádech života!

Kontaktujte nás!