Skip to content

Natírání střech

Liberec | Mladá Boleslav | Jablonec n. N. | Turnov

Natírání střech

Jak vidíte, naše činnost se neomezuje jen na malířské a natěračské práce v interiéru. Jsme vybaveni také na natírání střech domů. A to nejen materiálem a pomůckami, ale také zkušenostmi a znalostmi. Pokud tedy vaše střecha potřebuje nový kabát, nebo se jedná o zbrusu novou stavbu, neváhejte se nanás obrátit. My nemáme strach z výšek a vy na oplátku nemusíte mít strach z vysokého účtu a dlouhédoby dodání.

Ozvěte se nám a zbytek už nechte na nás.

poctivé řemeslo

Jsme vyškolení malíři a malířskému řemeslu se věnujeme již od mala.

Kvalitní barvy

Doporučíme pouze osvědčené barvy vhodné pro vaše zdi.

Šetříme peníze, ne vrstvy

Počty nejsou vše. Vždy naneseme optimální počet vrstev barvy.

Po sobě uklidíme

Pokaždé po sobě precizně uklidíme a umyjeme pracovní místo.

Průběh natírání

1
2
3
4
Prohlídneme si potřebné plochy a nabídneme férovou cenu
Zakryjeme a připravíme prostory
Natřeme potřebné prvky
Poctivě po sobě uklidíme 🙂

FAQ

Připravili jsme pro Vás odpovědí na nejčastější dotazy.

Naše firma se specializuje na natírání střech domů. To zahrnuje jak renovaci stávajících střech, tak i natírání nových střech při jejich výstavbě.

Jsme odborníci s bohatými zkušenostmi v oblasti natírání střech. Naše znalosti a zkušenosti nám umožňují poskytovat kvalitní služby již po řadu desítek let.

Doba trvání natírání střech se může lišit v závislosti na rozsahu práce, stavu střechy a dalších faktorech. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Natírání střech může prodloužit životnost střechy tím, že ji chrání před povětrnostními vlivy a UV zářením. Také může zlepšit izolační vlastnosti střechy a celkový vzhled domu.

Pro konzultaci ohledně natírání střech nás můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu +420 703 646 114 nebo e-mailu info@bratrimaliri.cz . Jsme připraveni vám pomoci!